Cum Să Realizezi Studiul De Piața (Ghid Gratuit)

Model Studiu de Piata Usor de Utilizat si Implementat

Model studiu de piață

Descarcă toate informațiile necesare pentru a realiza un studiu de piață corect.

Studiul de piața te ajută să identifici acele aspecte ale afacerii tale care trebuie  actualizate sau schimbate, astfel încât să ții pasul cu modificările intervenite în piața în care acționezi. Este vital pentru orice afacere să ia masurile necesare astfel încât să răspundă nevoilor clienților, crescând astfel vânzările.

Concluziile studiului de piață pot conduce la decizii cu privire la revizuirea planului de afaceri sau la modificarea caracteristicilor produselor/serviciilor oferite sau poate vor semnala nevoia modificării planului de vânzări sau politicii de marketing pe care o utilizează afacerea ta.

Descarcă gratuit ghidul realizat de echipa noastră. Completează numele tău si adresa de email in formularul de mai jos pentru a accesa gratuit ghidul pentru realizarea studiului de piața, propus de Antreprenoriat101.

  CE SA FACI IN CONTINUARE

  Citește și

  Plan De Vânzări (Ghid Gratuit)

  Cum Sa Faci Un Plan De Vânzări In 10 Pași (+ Ghid Gratuit)

  Studiul De Piață – Principii De Baza

  Studiul De Piață – De Ce Este Important Pentru Afacerea Ta?

  Avantajul competitiv al afacerii: cum te diferențiezi de concurenta