Model Studiu De Piata – Ghid Gratuit

Model Studiu de Piata Usor de Utilizat si Implementat

Studiul de piata te ajuta sa identifici acele aspecte ale afacerii tale care trebuie  actualizate sau schimbate, astfel incat sa tii pasul cu modificarile intervenite in piata in care actionezi. Este vital pentru orice afacere sa ia masurile necesare astfel incat sa raspunda nevoilor clientilor, crescand astfel vanzarile.

Concluziile studiului de piata pot conduce la decizii cu privire la revizuirea planului de afaceri sau la modificrea caracteristicilor produselor/serviciilor oferite sau poate vor semnala nevoia modificarii planului de vanzari sau politicii de marketing pe care o utilizeaza afacerea ta.

Descarca gratuit ghidul realizat de echipa noastra. Completeaza numele tau si adresa de email in formularul de mai jos pentru a accesa gratuit ghidul pentru realizarea studiului de piata, propus de www.antreprenoriat101.ro

CE SA FACI IN CONTINUARE

Citeste si

Studiul De Piata – Principii De Baza

Studiul De Piata – De Ce Este Important Pentru Afacerea Ta?

Avantajul competitiv al afacerii: cum te diferentiezi de concurenta